بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی اشتنوی اند سانز آلمان برترین پیانوی دنیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار دست ساز استیو و لوتیر منوئل آدالید اسپانیا                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی ژاپنی تویو در ایران                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری سینتی سایزر و پیانو دیجیتال کورزویل امریکا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و باس فرناندز پرفروش ترین گیتار الکتریک در ژاپن                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز، پرکاشن، ارف و سازهای کوبه ای سونور آلمان                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود پرفروش ترین گیتار آکوستیک در بریتانیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری استگ بلژیک ، گیتار و لوازم جانبی انواع ساز با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب                                بازرگانی واقف دارنده مجوز گارانتی خدمات پس از فروش یاماها و لوح تقدیر از یاماها                               

 

Sonor Drums and Percussion Instruments

بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز و سازهای کوبه‌ای سونور آلمان

ریتم منبع تمام تجربیات موسیقایی است. همان‌گونه که هنر جان بخشیدن به صداست. ریتم بخشی از زندگی روزانه ماست. ضربان است که ما را به پیش می‌برد، تپش مداومی که شور حیات و حرکت را ایجاد می‌کند. سازهای کوبه‌ای بخشی اساسی از فرهنگ موسیقایی ماست. تاریخ سونور بازتاب دهنده‌ی هیجان چالش‌های تاریخی و کارآفرینی است همان گونه که ریتم به خلاقیت و پیچیدگی موسیقایی پیوند خورده است. اما در تمام دهه‌های تاریخ سونور یک موضوع اساسی ثابت بوده است: تعهدی سازش ناپذیر به کیفیت و اصول صنعت‌گری.

در سال 1875 میلادی یوهانس لینک که چوب کار و دباغ ماهری بود، یک کارگاه کوچک ساخت درامز و پوست‌های درامز ساده نظامی در شرق آلمان راه‌اندازی کرد. او از این شروع ساده چنان کسب و کار پررونقی ساخت که در انتهای قرن طیف جامعی از سازهای کوبه‌ای را تولید می‌کرد. در سال 1907 میلادی نام تجاری سونور از طریق دفتر امتیازات سلطنتی ثبت شد. در حدود سال 1925 میلادی سونور 145 عضو داشت و یکی از بزرگترین کسب و کارها در نوع خود بود. پس از پایان جنگ جهانی دوم دولت آلمان شرقی اموال خانواده لینک را مصادره کرد و سونور به بخشی از دارایی‌های دولتی تبدیل شد. ولیکن در سال 1946 میلادی یک کمپانی جدید توسط پسر موسس، اوتو لینک و پسرش هُرست راه‌اندازی شد. این‌بار محل کمپانی در غرب آلمان قرار داشت. امروزه سونور به یک تشکیلات مدرن تبدیل شده است که تمرکز خود را بر بازارهای جهانی معطوف کرده است. هرچند که آخرین تکنولوژی‌ها به شیوه‌ی تولید سونور راه یافته‌اند، ولی همچنان رمز صدای سونور حفظ شده است. این رمز ریشه در توجه بسیار دقیق به کوچک‌ترین جزئیات و تعهد موسس آن به حفظ همیشگی بالاترین سطح ممکن کیفیت دارد.

فقط زمانی که صدا به تجربه‌ای واقعی بدل شود، استاندارد کیفیت سونور درک می‌شود. بیان موسیقایی از ساخت و صنعت‌گری دقیق شکل یافته است. سونور برای دهه‌های متمادی پیشرفت بی‌وقفه‌ی سازهای کوبه‌ای را در سطح علمی حمایت کرده است. همکاری نزدیک با مؤسسات تحقیاتی، موسیقی‌شناسان مشهور و هنرمندان پیشرو، اساس این تلاش‌ها را شکل داده است. تحولاتی پیشگامانه از طریق این همکاری‌های متقابل ممکن شده است. یک مثال آن بهبود خصوصیات رزونانس بدنه‌ی درامزها است. در حوزه‌ی سازهای کوبشی، زیلوفون‌ها، متالوفون‌ها و سنتورها، سونور رشدی عظیم در استاندارد کیفیت ایجاد کرده است. همچنین سازهای کنسرتی و مارش نیز پیشرفت‌های قابل توجه بیشتری را به خود دیده‌اند. درامز‌ها و سخت‌افزارهای سونور مرتبا نتایجی عالی در گزارشات تست مجلات معتبر درامز و پرکاشن کسب می‌کنند. سونور برای اولین بار در صنعت موسیقی بالاترین جایزه دیزاین آلمان را در سال 1994 میلادی کسب کرد. ولی در طول کسب تمام این گواهی‌نامه‌ها و دستاوردها، یک عنصر کلیدی همواره ثابت است: تعهد سونور به ارائه‌ی صدایی با بهترین مبنای ممکن.

دیدن محصولات ...

  دانلود کاتالوگ
  صفحه دانلود کاتالوگهای سونور


برندهای مرتبط