بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی اشتنوی اند سانز آلمان برترین پیانوی دنیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار دست ساز استیو و لوتیر منوئل آدالید اسپانیا                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی ژاپنی تویو در ایران                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری سینتی سایزر و پیانو دیجیتال کورزویل امریکا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و باس فرناندز پرفروش ترین گیتار الکتریک در ژاپن                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز، پرکاشن، ارف و سازهای کوبه ای سونور آلمان                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود پرفروش ترین گیتار آکوستیک در بریتانیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری استگ بلژیک ، گیتار و لوازم جانبی انواع ساز با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب                                بازرگانی واقف دارنده مجوز گارانتی خدمات پس از فروش یاماها و لوح تقدیر از یاماها                               

بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانو یانگ چانگ (YOUNG CHANG) کره

کمپانی یانگ چانگ در سال 1956 به عنوان اولین برند تولیدکننده‌ی پیانو در تاریخ کشور کره تأسیس شد، در سال ۱۹۹۶ تأییدیه ایزو ۹۰۰۱ را کسب کرد و پس از پیوستن به کمپانی هیوندای (HDC) در سال ۲۰۰۶، دست به نوسازی چند میلیون دلاری در تجهیزات تولیدی خود زد. دلوین دی فندریچ (Delwin D. Fandrich)، که تا کنون مدیر بخش تحقیقات و توسعه، مشاور و دیزاینر بسیاری از معتبرترین تولیدکنندگان پیانو در ایالات متحده، اروپا و استرالیا نظیر Baldwin و Walter بوده است، از سال ۲۰۰۸ در سمت دیزاینر و مشاور تولید به یانگ چانگ پیوست. یانگ چانگ از سال ۲۰۰۹ با همکاری فندریچ تولید سری نوین پیانوهای خود را با دیزاین، صدا و تاچی متفاوت و بهبود یافته آغاز کرده است. از ابداعات فندریچ در طراحی پیانو می‌توان به تکنولوژی انحصاری یانگ چانگ، سیستم صفحه رزونانس شناور (Floating Soundboard System)، اشاره کرد. در این سیستم، صفحه رزونانس برخلاف شیوه‌ی معمول به طور کامل بر روی بدنه (Rim) ثابت نمی‌شود و در بخش‌هایی آزاد است. قابلیت ارتعاش بیشتر صفحه رزونانس، نیاز به استفاده از بریج معلق (Cantilever Bridge) را که به طور سنتی برای رفع مشکل ارتعاش کم صفحه رزونانس در بخش‌های نزدیک به بدنه‌ی پیانو استفاده می‌شود، مرتفع می‌کند. ثابت شده است که بریج معلق بخش زیادی از انرژی سیم‌های باس را پیش از انتقال به صفحه روزنانس در مکانیزم خود هدر می‌دهد، در حالی که بریج اتصال مستقیم (Direct-Coupled Bridge)، که در سیستم صفحه رزونانس معلق یانگ چانگ از آن استفاده شده است، ارتعاش سیم‌های باس را بدون اتلاف انرژی به صفحه رزونانس منتقل می‌کند. انتقال بهینه‌ی انرژی، تحرک بیشتر صفحه رزونانس و امکان گردش صدا در فضای دو سمت آن، منجر به تولید صدای باس قوی‌تر و عمیق‌تری می‌شود که پیانوهای یانگ چانگ را در رقابت با پیانوهای دیگر پیشتاز می‌کند.

پیانوهای یانگ چانگ بدون استفاده از پلاستیک و توسط قطعات چوبی ساخته می‌شوند. فریم پیانو با بهره‌گیری از روزآمدترین تکنولوژی ریخته‌گری دقیق در خلأ در کارخانه‌ی اختصاصی یانگ چانگ تولید می‌شود. شفافیت و کیفیت صدای پیانوهای یانگ چانگ، حاصل استفاده از مواد طبیعی با کیفیت و بادوام، بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی مدرن روز دنیا و ترکیب خلاقیت و نوآوری با تجربه‌ی بیش از نیم قرن تولید پیانو است.

گارانتی پیانوهای یانگ چانگ بر خلاف بیشتر برندهای موجود در بازار ایران مستقیماً توسط خود کمپانی ارائه شده و خدمات مربوط به آن توسط بازرگانی واقف (نماینده رسمی و انحصاری یانگ چانگ در ایران) به انجام می‌رسد.


ویدئوها ...
دیدن محصولات ...

  دانلود کاتالوگ


برندهای مرتبط