بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی اشتنوی اند سانز آلمان برترین پیانوی دنیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار دست ساز استیو و لوتیر منوئل آدالید اسپانیا                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی ژاپنی تویو در ایران                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری سینتی سایزر و پیانو دیجیتال کورزویل امریکا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و باس فرناندز پرفروش ترین گیتار الکتریک در ژاپن                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز، پرکاشن، ارف و سازهای کوبه ای سونور آلمان                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود پرفروش ترین گیتار آکوستیک در بریتانیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری استگ بلژیک ، گیتار و لوازم جانبی انواع ساز با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب                                بازرگانی واقف دارنده مجوز گارانتی خدمات پس از فروش یاماها و لوح تقدیر از یاماها                               

 

Kurzweil Digital Pianos & Pro Keyboards

بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانو دیجیتال و سینتی‌سایزرهای کورزویل

هرچند در صنعت موسیقی همگان ریموند کورزویل را مترادف با پیانو دیجیتال و کییبوردهایی می‌دانند که نام او را بر خود دارند، این تنها بخش کوچکی از خروجی خلاقیت او از سال 1964 است که ریموند دبیرستانی برای اولین بار نرم‌افزاری نوشت که می‌توانست به شیوه بزرگان موسیقی آهنگسازی کند. این ابداع برای او چندین جایزه ملی به همراه داشت که یکی از آن‌ها از سوی رئیس‌جمهور وقت امریکا لیندون جانسون به او اعطا شد. او در سال 1970 از انستیتو تکنولوژی ماساچوست (MIT) در رشته علوم و ادبیات رایانه فارق‌التحصیل شد و در چند سال پس از آن اسکنر تخت CCD و مقلد گفتار را ابداع کرد و با فراهم کردن امکان تشخیص تقریبا هر نوع فونت، در تکامل تکنولوژی OCR (تشخیص نوری حروف) نقش بسازیی داشت. با کنار هم قرار دادن این سه او دریافت که تمام لوازم مورد نیاز برای ساخت یک سیستم تبدیل متن به گفتار را دارد یا به عبارت ساده‌تر کامپیوتری که برای نابینایان کتاب بخواند.

با فراهم کردن تکنولوژی، کورزویل در سال 1976 شرکت تولیدات کامپیوتری کورزویل را تاسیس کرد و ماشین کتابخوان او بسیار مورد توجه مطبوعات و تلویزیون قرار گرفت. تحول صنعت موسیقی در همان سال اتفاق افتاد هنگامی که استیو واندر (خواننده و آهنگساز برنده 22 جایزه گرمی) اولین دستگاه کورزویل را خریداری کرد و این آشنایی به دوستی سی و چند ساله‌ی آن‌ها انجامید. مکالمات آن‌ها در طول چند سال به چالشی برای پل زدن میان دنیای موسیقی آکوستیک و دنیای موسیقی رایانه‌ای انجامید. از این رو آن‌ها تصمیم گرفتند تا با یکدیگر همکاری کنند و شرکت سیستم‌های موسیقایی کورزویل تاسیس شد.

هدف شرکت به گفته‌ی خود کورزویل پیوند دادن متدهای کنترل رایانه‌ای فوق‌العاده منعطف با صدای زیبای سازهای آکوستیک بود، و نتیجه‌ی آن K250 در سال 1984 معرفی شد. K250 اولین ساز الکترونیک بود که از سیستم سمپلینگ صدای سازهای آکوستیک استفاده می‌کرد و به عنوان اولین ساز الکترونیک شناخته شد که می‌توانست به خوبی صدای یک گراند پیانوی آکوستیک را تولید کند. در واقع صدای تولید شده توسط K250 چنان طبیعی بود که بر طبق یک آزمایش، اکثر شنوندگان اقرار کردند تشخیص تفاوت صدای آن با صدای گراند پیانوی 9 فوتی اشتنوی غیرممکن است.

از آن زمان تا کنون کورزویل به عنوان مبدع سیستم سمپلینگ صدا برای دهه‌های متمادی پیشروی صنعت تکنولوژی موسیقی بوده است و سنت نوآوری و برتری را تداوم بخشیده است.

ویدئوها ...
دیدن محصولات ...

  دانلود کاتالوگ


برندهای مرتبط