بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی اشتنوی اند سانز آلمان برترین پیانوی دنیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار دست ساز استیو و لوتیر منوئل آدالید اسپانیا                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی ژاپنی تویو در ایران                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری سینتی سایزر و پیانو دیجیتال کورزویل امریکا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و باس فرناندز پرفروش ترین گیتار الکتریک در ژاپن                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز، پرکاشن، ارف و سازهای کوبه ای سونور آلمان                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود پرفروش ترین گیتار آکوستیک در بریتانیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری استگ بلژیک ، گیتار و لوازم جانبی انواع ساز با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب                                بازرگانی واقف دارنده مجوز گارانتی خدمات پس از فروش یاماها و لوح تقدیر از یاماها                               

بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانو تویو (TOYO) ژاپن

کمپانی ژاپنی تویو با هدف تولید پیانوهایی که در تمام جهان مورد پسند باشند در سال ۱۹۴۸ میلادی تاسیس شد. از آن زمان تا کنون، طی بیش از نیم قرن، تویو توانسته است پاسخگوی تقاضای نوازندگانی باشد که علاقه‌مند پیانویی حاصل از تلفیق تکنولوژی مدرن با هنر دست صنعتگران هستند. تکنولوژی تکامل یافته توسط تویو از طریق سیستم تولید منحصربفرد آن توانسته است به دقتی دست یابد که روزی غیرممکن تصور می‌شد. تمام پیانوهای تویو در کارخانه‌هایی اسمبل می‌شوند که دارای تاییدیه استاندارد صنعتی ژاپن هستند. در این کارخانجات که صنتعگری سنتی توسط مهندسین ورزیده همراهی و حمایت می‌شود، پیانوهایی با کیفیت کاملا یکسان تحت نظر سیستم‌های کنترل کیفیت بسیار سخت‌گیرانه روانه‌ی بازار می‌شوند.

پیانو از مجموعه‌ی بیش از صدهزار قطعه‌ی دقیق تشکیل شده است. هر کدام از این قطعات باید عملکردی محکم و پایدار داشته باشند تا تنالیته‌ی صدای صحیح و زیبا تولید شود. تنها قطعات دست‌چین شده‌ی با کیفیت می‌توانند تنالیته‌ای موزون بیافرینند که موجب نشاط و نوازش احساسات شود؛ و بدون شک تویو از این مهم به‌خوبی آگاه است.


دیدن محصولات ...

برندهای مرتبط