بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی اشتنوی اند سانز آلمان برترین پیانوی دنیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار دست ساز استیو و لوتیر منوئل آدالید اسپانیا                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی ژاپنی تویو در ایران                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری سینتی سایزر و پیانو دیجیتال کورزویل امریکا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و باس فرناندز پرفروش ترین گیتار الکتریک در ژاپن                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز، پرکاشن، ارف و سازهای کوبه ای سونور آلمان                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود پرفروش ترین گیتار آکوستیک در بریتانیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری استگ بلژیک ، گیتار و لوازم جانبی انواع ساز با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب                                بازرگانی واقف دارنده مجوز گارانتی خدمات پس از فروش یاماها و لوح تقدیر از یاماها                               

 

Fernandes Electric & Bass Guitars

بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و بـاس فرنانـدز ژاپن

فرناندز کار خود را در سال 1969 میلادی در ژاپن با ساخت گیتارهای فلامنکو آغاز کرد. با رونق پیدا کردن تولید، کمپانی کار خود را گسترش داد تا انواع بیشتری از گیتارهای آکوستیک، الکتریک، باس، آمپلی‌فایر و لوازم جانبی را شامل گردد تا سرانجام به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گیتار در ژاپن بدل شد.

در سال 1992 میلادی، پیرو موفقیت در آسیا، فرناندز امریکا درهای خود را در لس‌آنجلس کالیفرنیا گشود و به سرعت حضور خود را با عرضه‌ی سازهای با کیفیت با قیمت‌های مناسب در بازار گیتار امریکا تثبیت کرد.

در سال 1996 فروشگاه سفارشی فرناندز امریکا با توسعه بیشتر در ساخت گیتار افق دید را گسترش داد. بخش تحقیقات و توسعه‌ی کمپانی فرناندز با ساخت مدل‌هایی نظیر راول (Ravelle) و نومد (Nomad)، و با ابداع تکنولوژی ساستینر (Sustainer)، کوشید تا راه‌هایی جدید برای شیوه‌ی نواختن گیتار در جهان تعریف کند. فرناندز با پوشش دادن همگان از خریدار مبتدی تا نوازندگان حرفه‌ای، انتخاب‌های فراوانی را برای مرتفع کردن نیازهای آن‌ها عرضه می‌کند. درکی فوق‌العاده گران‌بها از نوازندگان گیتار، تعهد بالای ما به مشتریان و کیفیت مورد انتظارشان را موجب می‌شود. این نوع نگرش است که باعث گردیده فرناندز به تولیدکننده‌ی برتر گیتار در ژاپن تبدیل شود و در بازار امریکا به خوبی رقابت کند.

فرناندز با استفاده از عناصر شیوه‌ی سنتی در کنار تکنیک‌های نوین به مهیا کردن صدایی منحصر بفرد برای نوازندگان امروزی ادامه داده و مرزهای تولید گیتار را با نوآوری در طراحی شکل بدنه‌ی گیتار و پیکربندی سخت‌افزارها گسترش می‌دهد. نوازندگان گیتار خواستار حس قدمت با ظاهری مدرن هستند و فرناندز بهترین هر دو را مهیا می‌کند. فرناندز کلید تعریف صدای شماست که آن را به سطحی تماما جدید وارد خواهد کرد.

ویدئوها ...
دیدن محصولات ...

  دانلود کاتالوگ


برندهای مرتبط