بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی اشتنوی اند سانز آلمان برترین پیانوی دنیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار دست ساز استیو و لوتیر منوئل آدالید اسپانیا                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی ژاپنی تویو در ایران                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری سینتی سایزر و پیانو دیجیتال کورزویل امریکا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و باس فرناندز پرفروش ترین گیتار الکتریک در ژاپن                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز، پرکاشن، ارف و سازهای کوبه ای سونور آلمان                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود پرفروش ترین گیتار آکوستیک در بریتانیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری استگ بلژیک ، گیتار و لوازم جانبی انواع ساز با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب                                بازرگانی واقف دارنده مجوز گارانتی خدمات پس از فروش یاماها و لوح تقدیر از یاماها                               

 

Tanglewood Guitars

بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود انگلیـس

تنگلوود پرفروش‌ترین گیتار آکوستیک در انگلستان است و اطمینان دارد که اولویت‌هایش را درست انتخاب کرده. یک گیتار تنگلوود مهم‌تر از هر چیز در راستای امکانات نوازندگی و لحن صدا ساخته می‌شود. چرا که برای یک نوازنده صدا و حس گیتار اهمیت بیشتری دارد تا این که چقدر زیبا بنظر برسد یا چه تعداد افراد مشهور با آن می‌نوازند یا حتی این که چه قیمتی دارد (هرچند تنگلوود در تمام این بخش‌ها نیز بسیار خوب عمل کرده است).

تنگلوود برای شما امکان انتخاب‌های متنوعی را فراهم می‌کند. گیتارهای تنگلوود به شما امکان انتخاب از میان بهترین چوب‌های موجود را می‌دهد. تنگلوود به شما امکان انتخاب از میان انواع مختلف شکل بدنه گیتار را می‌دهد که هر کدام ویژگی‌های منحصر بفردی در خصوصیات صدا دارند. همچنین شما امکان انتخاب از میان رنگ‌ها و امکانات عالی را دارید و می‌توانید با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. به زبان ساده تنگلوود معتقد است که برای هر نوازنده گیتاری ساز مناسب را ارائه می‌کند.

تنگلوود اعتبارش را از سازهایش کسب می‌کند. گیتارهای تنگلوود بادوام و خوش ساخت هستند و هم‌پای شما پیش خواهند آمد. گارانتی تنگلوود تضمینی برای آن است.

اگر از هریک از صدها هزار نفری که در سرتاسر جهان به گیتار تنگلوود اعتماد دارند (کسانی که سازهای تنگلوود را به پرفروش‌ترین گیتار آکوستیک در انگستان و یکی از پیشروهای این حوزه در جهان بدل کرده‌اند) بپرسید ”چرا تنگلوود؟“ هرکدام جواب خاص خود را یافته‌اند.


ویدئوها ...
دیدن محصولات ...

  کاتالوگ آنلاین


برندهای مرتبط