بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی اشتنوی اند سانز آلمان برترین پیانوی دنیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار دست ساز استیو و لوتیر منوئل آدالید اسپانیا                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری پیانوی ژاپنی تویو در ایران                                بازرگانی واقف نماینده انحصاری سینتی سایزر و پیانو دیجیتال کورزویل امریکا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار الکتریک و باس فرناندز پرفروش ترین گیتار الکتریک در ژاپن                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز، پرکاشن، ارف و سازهای کوبه ای سونور آلمان                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری گیتار تنگلوود پرفروش ترین گیتار آکوستیک در بریتانیا                               بازرگانی واقف نماینده انحصاری استگ بلژیک ، گیتار و لوازم جانبی انواع ساز با تنوع و کیفیت بالا و قیمت مناسب                                بازرگانی واقف دارنده مجوز گارانتی خدمات پس از فروش یاماها و لوح تقدیر از یاماها                               

 

XM Electronic Drums

بازرگانی واقف نماینده انحصاری درامز الکترونیک ایکس‌ام

درامزهای XM آینده درامز الکت‍رونیک را به تصویر می‌کشند. درامزهای XM برخلاف سایر برندها که فقط به صداهای دیجیتال توجه کرده‌اند، بر اساس تفکر حرفه‌ای نوازندگی درامز و بازسازی تجربه نوازندگی با احساس طبیعی درامز اکوستیک Real Feel طراحی شده‌اند. درامزهای XM همانند درامز آکوستیک مجهز به پوست با رفلکس کاملا طبیعی، بدنه چوبی و لبه‌های (هوپ) فلزی هستند که امکان اجرای تمام تکنیک‌های نوازندگی درامز را فراهم می‌کند. XM اوّلین درامزی است که می‌تواند صداهای مختلف را با فرمت Wave مستقیماً از کامپیوتر دریافت کند. قابلیت دریافت سمپل (Sample) امکان تعریف هر نوع صدای دلخواه از جمله سازهای ایرانی و درامزهای متفاوت را فراهم می‌کند. درامزهای XM دارای سیستم رَک پیش‍رفته استیل می‌باشد که در آن باس درام با قوی‌ترین ض‍ربه پدال نیز از جای خود حرکت نخواهد کرد.

XM اولین کارخانه‌ای است که پوست‌های Mesh را به سایزهای مختلف از 10 تا 22 اینچ تولید کرده است. با استفاده از پکیج‌های پوست Mesh درامز الکت‍رونیک XM می‌توانید در کمت‍ر از سی دقیقه هر نوع درامز آکوستیک را به یک درامز الکت‍رونیک حرفه‌ای تبدیل کنید. تنها کافی است که پوست درامز آکوستیک را باز کرده و با پوست‌های انقلابی درامز الکت‍رونیک XM تعویض ن‍مایید. درامز شما تنها کافی است ظاهر خوبی داشته باشد، صدای آن را به طراحی منحص‍ر بفرد پوست‌های درامز الکت‍رونیک XM بسپارید.

ویدئوها ...
دیدن محصولات ...

  دانلود کاتالوگ


برندهای مرتبط